AKACIA HILL 2, VILE 3 KATËSHE !

 • 1€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 541 m²
 • Rooms: 5
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

AKACIA HILL 2, VILE 3 KATËSHE !

DES Sjell në shitje super vilë me 3 kate gjithashtu katin nëntokë në Rezidencën Akacia Hills.
Kompleksi i vilave rezidenciale i vendosur në zonën e Farkës (Mjull Bathore – autostrada e TEG), vetëm 10 minuta nga qendra e Tiranës.

Ky kompleks është i përbërë nga vila private. Kompleksi është i rrethuar dhe me 24 orë security. Kompleksi është totalisht funksional dhe i kompletuar.

Vila organizohet në katin përdhes, ku ndodhet ambienti i ndenjies ku gjendet gjithashtu oxhak funksional me dru ,kuzhina dhe ambienti i ngrënies si dhe një tualet,një verandë e bollshme me dalje në oborrin e vilës.

Në katin e parë ndodhen dy dhoma gjumi, secila prej tyre ka garderobë të dedikuar, dhe një tualet.

Ne katin e dytë ndodhet një studio,një dhomë gjumi, një tualet si dhe nje verandë me pamje fantastike.

Në katin -1 ndodhet një lavanteri, dy poste parkimi, një tualet, dhoma teknike, gjithashtu një ambient open space që mund të përshtatet sipas kërkesave të klientit e cila ka akses në katin 0 te vilës.

Vila është e rrethuar nga një oborr i gjelbëruar, është e investuar deri në detaj.
Vila është e veshur me sistem kapot knauf për efekt të ngrohtit e të ftohtit.

Dritaret janë material plastik me xhama triplex termik.

Të gjithë tavanet janë të punuar me gips knauf.

Sistemi i ngrohes dhe ftohjes është me kondicioner qendror multisplit, toshiba.

Punimet elektrike dhe hidraulike janë të markave më të njohura në treg.

Furnizimi me ujë bëhet gjithashtu edhe nëpermjet një pusi të vecantë që disponon prona.

E gjithë shtëpia është e shtruar me parket rezistent ndaj ujit.
Kopështi ka sistem automat vaditjeje.
Përvec ruajtjes nga kompleksi ,shtëpia është e siguruar dhe me kompani security dhe e survejuar me kamera 24h.

Për më shumë informacione na kontaktoni!

 • Address Mjull-Bathore, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta