Abient biznesi per pronen tuaj

unaza e madhe
 • 400€

Details

 • Property ID: 33520
 • Price: 400€
 • Property Size: 1522 m²
 • Property Type: ambjent biznesi, dyqan, Lokal bar-kafe, Lokal bar-resorant, magazine, zyre
 • Property Status: qera
 • Mob / Tel: 003554020077

Description

Jepet me qira ambient komercial në zonën e Paskuqanit..
Njësia ka një sipërfaqe të bollshme prej 152.2 m2 dhe ndodhet buzë Unazës së Madhe.
Disponon dokumentacion të rregullt, me hipoteke.

Për me shumë informacion apo për një vizite në pronë na kontaktoni!

 • Address unaza e madhe
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Compare listings

Compare
Mariglen RE/MAX DIAMOND
 • Mariglen RE/MAX DIAMOND