3+1 PRANË FAKULTETIT JURIDIK, RRUGA “VASO PASHA”

 • 395.000€
, Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
, Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 395.000€

Details

 • Price: 395.000€
 • Size: 181 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: ‭+355696054036‬

Description

Apartament 3+1 në shitje, i cili ndodhet në një nga zonat më të mira të kryeqytetit, ngjitur me ish Bllokun, afër si me qendrën ashtu dhe me Parkun e Madh të Liqenit Artificial. Vetëm 5 minuta nga Kryeministria, nga qendra e Tiranës dhe afër disa institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare si dhe këndeve të lojrave për fëmijë.

Zona është mjaft tërheqëse dhe një nga më të preferuarat për të jetuar dhe ushtruar biznes.

Apartament në shitje 3+1 me sipërfaqe neto 165.36 m2 (181.9 m2 bruto), kati i dytë banim, me orientimin perëndim-veri. Organizohet nga sallon i madh, ambient për kuzhinë + ngrënie, depo, 3 dhoma, 2 tualete (njëri me dritare + lavanderi) dhe 2 ballkone. Shitet bosh.Ambienti mund të përdoret për zyrë ose mund të bëhen ndryshimet për ta kthyer në apartament banimi me 3 dhoma gjumi sipas projektit fillestar.

Shitet dhe 1 parkim i mbyllur në katin -2 me cmimin 35,000 Euro

Apartament + parkim = 430,000 EuroMe certifikatë pronësie.

Ne cmim eshte perfshire dhe nje tabele per reklame/biznes tek hyrja e pallatit.

Per me shume informacion klikoni linkun: 
https://www.inf-93.com/apartament-zy…uga-vaso-pasha

 • Address Rruga Vaso Pasha, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93