3+1 per qira afer qendres Globe, ne rrugen Vace Zela

 • 500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Vaçe Zela, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Vaçe Zela, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Afer qendres Globe, ne rrugen Vace Zela, afer ambulances nr.7 disponojme per qira apartament 3+1, me siperfaqe 130 m2, kati i 4 pa ashensor.
Organizimi: Soxhorno, 3 dhome gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
500 Euro ne Muaj
Apartamenti ofrohet si ne foto
0696750109

 • Address Rruga Vaçe Zela, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari