Details

 • Price: 61.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0683321644

Description

SHITET APARTAMENT ME DOKUMENTACION TE RREGULLT

*Apartamenti eshte 2+1 + aneks gatimi (105 metra katror).
Organizohet:
*Ka 1 ballkon ne cdo dhomë (3 gjithesej).
*Parabanje me mobilje sistemuese,banje e kompletuar me kabine dushi, depo.
*Tende tek dhoma e gjumit
*Rrjeta kunder insekteve ne cdo dhome
*Bufe (kuzhine) materiali Dru dhe banak ngrenieje me 2 rafte brenda material Dru
*Dhome Gjumi e re
*Parket i ri cilesor (c4)
*Dyer te reja me sistem vakum per izolim akustik
*Termoizolim me balancues temperature dhe mbrojtes nga lageshtira
*Panel diellor
*Parkimi nuk mungon asnjehere poshte shtepise.
*Orientimi Lindje – Perendim (i prekur nga drita e diellit gjithe planimetria e apartamentit)
*Ashensor dhe Administrator pallati

Apartamenti ndodhet mbrapa Muzeumit, 6 minuta larg Qendres.
Zone e ndricuar shume mire naten dhe mbi të gjitha zone e paprekur nga termeti per shkak te pjerresise se zones.
Dicka qe kushdo mund ta verifikoje duke vizituar zonen, pallatin, shtyllat dhe pronen.


Zoteron Dokumentacion te rregullt dhe mirekuptim njerezor per cdo interpretim ekonomik.
Apartamenti shitet 61.000 Euro ( I DISKUTUESHEM NE DETAJE )

Cel : 0683321644
 • Address Durrës
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Tris3
 • Tris3

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Tris3
 • Tris3