Apartament i mobiluar 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 400 €

 • 400€
Premium qera
3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Brryli
Premium qera
3 Ministria e jashtme / Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Brryli
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00393779502944

Description

Apartament me qera – PRIVAT – blv. barjam curri 296 (berryli)
(I lire per vizite nga data 10 qershor 2022)

Apartament 100,00 m2, ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh. Pallati eshte i restauruar, me izolim termik.
Ne katin e nendheshem te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tij parkim privat dhe i lire.
Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes.

Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar totalisht.
Apartamenti ka:
– 2 dhoma gjumi
– 2 banjo me dritare
– 2 korridore
– 2 ballkone
– guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik

Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiradhenesit ne statusin qe shihen ne fotografi.

Cmimi i qirase mujore eshte 400 euro i diskutueshem ne varesi te kohes se qendrimit.
Kontakt me whatsupp 00393779502944

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana, Qark Tirana, Zentral-Albanien, 1001-1028, Albanien
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Lanotafelice
 • Lanotafelice

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Lanotafelice
 • Lanotafelice