2+1+2 per qira te kompleksi Zirkon

 • 450€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Te kompleksi Zirkon, rruga Kongresi i Manastirit, disponojme per qira apartament 2+1+2, me siperfaqe 105m2, kati i 5 me ashensor
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti eshte teresisht i arreduar, ka kondicioner dhe eshte i shtruar me parket
450€/Muaj
Paradhenie 2 garanci
069675019

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari