2+1 PËRBALLË AMBASADES AMERIKANE

 • 291.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 291.000€

Details

 • Price: 291.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355696054036‬

Description

RRUGA E “ELBASANIT”

Apartament 2+1 në shitje, me një vendodhje shumë të mirë, në një ndër zonat më të preferuara të Tiranës, e cila karakterizohet nga qetësia dhe ajri i paster që ofron afërsia me Parkun e madh të Liqenit. Ka pranë një rrjet të mirëfilltë të institucioneve shtetërore, arsimore-shoqërore, disa ambasada të huaja dhe një sërë fakultetesh të njohura si Universiteti “Luarasi”, “Histori-Filologji”, Eknomiku etj. Ka afer qytetin “Studenti”, stadiumin “Air Albania” dhe me akses direkt ne rrugen e “Elbasanit” e cila te krijon lehtësi lidhjeje me qendren dhe zona të tjera.Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, qendra mjeksore, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 109.15 m2 (125.42 m2 bruto) kati i 5-të nga toka, me orientimin lindje-jug-perëndim dhe me pamje të bukur. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njëri me dritare) dhe 2 ballkone.

Me çertifikatë pronësie.

Ka mundësi parkimi me qira poshtë godines.

Per me shume informacion rreth prones klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…ades-amerikane


Cel. : *+355696054036‬
 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93