2+1 per shitje te Selvia, fare prane qendres

 • 190.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 190.000€

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Apartament 2+1 per shitje te Selvia, fare prane qendres, me siperfaqe bruto 117 m2. Ndodhet ne katin e 2 me ashensor
Organizimi:Soxhorno+ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, korrdor shperndares dhe tualet
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
190.000€
Totalisht e arreduar ne menyre bashkekohore.
0696750109

 • Address Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari