2+1 per shitje te Komuna e Parisit, prane EHW

 • 155.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

2+1 per shitje te Komuna e Parisit, prane EHW, me siperfaqe bruto 119 m2. Ndodhet ne katin e 4 me ashensor
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Hipoteka ne proces
155.000€
•Shitet i mobiluar si ne foto
0696750109

 • Address Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari