2+1 per shitje te kompleksi Turdiu, Fusha e Aviacionit

 • 125.000€
7 Fusha Aviacionit, Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
7 Fusha Aviacionit, Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Apartament 2+1 per shitje te kompleksi Turdiu, Fusha e Aviacionit, me siperfaqe 117.3 m2. Ndodhet ne katin e 4 banim
Organizimi:Soxhorno+ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korrdor shperndares, ballkon dhe tualet
Hipoteka ne proces
125.000€
Investime shtese nga vet pronari si: patinim, punime gipsi, parket, etj
0696750109
 • Address Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari