2+1 per qira te rruga e Kosovareve

 • 400€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 2+1 (i pershtatur) ne rrugen e Kosovareve, me siperfaqe 60m2, kati i 5 ne pallat ekzistues
Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon i mbyllur
Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner
400€/Muaj

 • Address Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari