2+1 per qira te rruga e Kavajes, qendra Globe

 • 500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 2+1 te rruga e Kavajes, prane qendres Globe, me siperfaqe 100 m2, kati i 6 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, korridor shperndares, ballkon dhe tualet.
Ofrohet teresisht i mobiluar si ne foto, me kondicioner ne cdo ambient.
500€/Muaj
0696750109

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari