2+1 per qira te Kodra e Diellit, afer Kristal Center

 • 400€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Frang Bardhi, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Frang Bardhi, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 2+1 te Kodra e Diellit, afer Kristal Center, me siperfaqe 100m2, kati i 6 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, korridor shperndares, 2 tualete dhe ballkon
Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner
400€/Muaj

 • Address Rruga Frang Bardhi, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari