2+1 per qira te ish Restorant Durresi, rruga Ferit Xhajko

 • 450€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 2+1 te rruga Ferit Xhajko, ish Restorant Durresi, me siperfaqe 100m2, kati i 1.
Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, korridor dhe tualet
Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner dhe i shtruar me parket.
450€/Muaj
0696750109

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari