2+1 per qira te Ish Fusha e Aviacionit

 • 450€
7 Fusha Aviacionit, Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
7 Fusha Aviacionit, Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Disponojme per qira apartament 2+1, me siperfaqe 60m2, kati i 6 me ashensor
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon
450€/Muaj Bruto
Qiraja e muajit te pare, te fundit dhe nje garanci
Ofrohet i mobiluar si ne foto
0696750109
 • Address Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari