2+1 per qira te blv Zogu I, pas cirkut

 • 430€
10 Qender - Posta, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
10 Qender - Posta, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 430€

Details

 • Price: 430€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 2+1 te blv Zogu I, pas cirkut, me siperfaqe 100 m2, kati i 1 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon
Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.
50,000L/Muaj
0696750109

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Qender - Posta

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari