2+1 per qira ne zonen e Ish Tregut Elektrik

 • 400€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Te ish Tregu Elektrik disponojme per qira apartament 2+1, me siperfaqe 70m2, kati i 3 i nje pallati ekzistues
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.
Ofrohet i mobiluar si ne foto, shtruar me parket
400€/Muaj
069675019

 • Address Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari