2+1 per qira ne rrugen e Barrikadave

 • 750€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 2+1, te rruga e Barrikadave, me siperfaqe 96 m2, kati i 1 ne pallat te ri
Organizimi: soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor shperndares dhe ballkon
Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner. Aartamenti eshte i shtruar me parket dhe ka investime si: sistem kapot, dritare triple xham, etj,.
750€/Muaj

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari