2+1 per qira ne qender, te kafe Flora

 • 600€
9 Qender, Kafe Flora, Paris Square, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
9 Qender, Kafe Flora, Paris Square, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Qender, afer kafe Flora, disponojme per qira apartament 2+1, me siperfaqe 67 m2, kati i 4 pa ashensor
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualete dhe ballkon.
Apartamenti eshte teresisht i arreduar, ka kondicioner dhe eshte i shtruar me parket
600€/Muaj
069675019

 • Address Kafe Flora, Paris Square, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari