2+1 per qira ne Misto Mame, 320 Euro

 • 320€
6 Yzberisht / Misto Mame, Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 320€

Details

 • Price: 320€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 2+1 ne Misto Mame, rruga Besim Alla, me siperfaqe 85 m2, kati i 5 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon
Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner
320€/Muaj

 • Address Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari