2+1 per qira ne Don Bosko, kat vile

 • 340€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 340€

Details

 • Price: 340€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ne Don Bosko. disponojme per qira apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati i 3 ne nje vile private.
Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
40.000 Leke ne Muaj
Apartamenti ofrohet i mobiluar si ne foto
 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari