2+1 per qira ne Astir, bar Artisti

 • 460€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 460€

Details

 • Price: 460€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Astir, prane bar Artistit, disponojme per qira apartament 2+1+2, me siperfaqe 120m2, kati i 5 me ashensor
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor shperndares dhe ballkon.
Apartamenti eshte teresisht i arreduar, ka kondicioner ne te gjitha dhomat dhe eshte i shtruar me parket
460€/Muaj
0696750109

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari