2+1 per qira ne Ali Dem, te shkolla Kushtrimi i Lirise

 • 500€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 2+1 te Ali Demi, shkolla Kushtrimi i Lirise, me siperfaqe 85 m2, kati i 4 pa ashensor
Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor shperndares dhe ballkon
Ofrohet i mobiluar si ne foto, shtruar me parket
500€/Muaj
0696750109

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari