2+1 per qira mbi QSUT

 • 500€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ne rrugen e Dibres, prane QSUT, disponojme per qira apartament 2+1, me siperfaqe 96 m2, kati i 1 me ashensor.
Organizimi: Soxhorno+ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Orientimi: Jug-Perendim
Cmimi: 500€/muaj (Mundesi reklamimi me pagese ekstra)
 • Address Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari