2+1 per qira bosh te Turdiu, Fusha e Aviacionit

 • 400€
7 Fusha Aviacionit, Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
7 Fusha Aviacionit, Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 2+1 te kompleksi Turdiu, ish fusha e aviacionit, me siperfaqe 113m2, kati i 4 banim
Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, korridor shperndares, 2 tualete dhe ballkon
Ofrohet bosh, vetem me k/bufe, kondicioner ne te gjitha dhomat dhe apartamenti eshte i shtruar me parket
400Euro/Muaj

 • Address Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari