2+1 per qira bosh ne Astir

 • 450€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Tom Plezha, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Tom Plezha, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 2+1 ne Astir, te bar 2 Palmat, me siperfaqe 100m2, kati i 7 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, korridor shperndares, tualet dhe verande ne forme L-je
Ofrohet vetem me k/bufe, 2 kondicionere
450Euro/Muaj (i diskutueshem)

I pershtatshem edhe per biznes

 • Address Rruga Tom Plezha, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari