2+1 per qira afer Kupoles ne Laprake, 390 Euro

 • 390€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 390€

Details

 • Price: 390€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 2+1 ne Laprake, te Kupola, me siperfaqe 110m2, kati i 3 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, 2 dhoma gjumi, korridor shperndares, tualet dhe 2 ballkone
Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner ne cdo dhome
390€/Muaj

 • Address Rruga Dritan Hoxha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari