2+1 ne shitje te sheshi Wilson, posta nr.8

 • 125.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

2+1 per shitje te sheshi Wilson, posta nr.8 me siperfaqe 77 m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi ekzistues.
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Mundesi shume e mire jo vetem banimi, por edhe investimi. Orientimi: Veri-Lindje-Perendim
125.000€
0696750109

 • Address Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari