2+1 ne shitje te kompleksi Mangalem ne Ali Dem

 • 89.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Pasho Hysa, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Pasho Hysa, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 89.000€

Details

 • Price: 89.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

2+1 per shitje te kompleksi Mangalem ne Ali Dem, me siperfaqe bruto 82 m2 dhe sip neto 72.4 m2. Ndodhet ne katin perdhes.
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
89.000€
•Shitet i mobiluar si ne foto
0696750109

 • Address Rruga Pasho Hysa, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari