21 Dhjetori, prane hotel Mondial jepet me qira apartament 1+1

 • 350€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

21 Dhjetori, prane hotel Mondial, disponojme per qira apartament 1+1, me siperfaqe 55 m2, kati i 3 ne pallat te vjeter.
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
350 Euro ne Muaj
Apartamenti ofrohet i mobiluar si ne foto
0696750109

 • Address Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari