2 Vila ne shitje

 • 2.500.000€
, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje

2 Vila ne shitje

, Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • 2.500.000€

Details

 • Price: 2.500.000€
 • Size: 1600 m²
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

2 Vila për shitje në një zonë rezidenciale pranë TEG në një nga komplekset më luksoze në Shqipëri “Rolling Hills Luxury Residences”. “Rolling Hills Luxury Residences” është një komunitet elitar në periferi të Tiranës, i frymëzuar nga arkitektura franceze i ndodhur midis gjelbërimit, të zonës ku banorët mund të shijojnë jetën në komoditet dhe privatësi karakteristike te vecante ka hapësirat e mëdha të parcelave që i përkasin çdo vile. Zgjidhja arkitektonike është e tillë që respekton relievin natyror, duke i mundësuar viles pamje mahnitëse të natyrës përreth.

Vila 1 është vilë e madhe me dy kate + papafingo. Organizohet në ambjent ndenje, kuzhina,5 dhoma gjumi,5 tualete, me oxhak funksional, dhomë lavanderie, garderobë. Vila tjetër më e vogël në sipërfaqe organizohet në ambjent ndenje, kuzhina, 4 dhoma gjumi dhe 4 tualete. Vilat kanë gjithashtu një pishinë të jashtme dhe ambjenti ofron gjelbërim dhe hapësira të bollshme relaxi. Sipërfaqja e truallit është 1600 m2. Vila ofrohet e gjitha e investuar dhe e mobiluar stil modern .Vila eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje “chiller”, sistem kapot, rifinitura dhe arredim modern .
Vilat shiten të dyja së bashku ose të ndara. Cmimi total i të dyja vilave është 2.500.000 Euro dhe të ndara shiten vila 1 me cmim 1.400.000 Euro dhe vila 2 1.100.000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Rolling Hills, Petrelë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting