2 garsoniere per qira te Turdiu, ish Fusha e Aviacionit

 • 300€
7 Fusha Aviacionit, Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
7 Fusha Aviacionit, Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 45 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira 2 garsoniere te rezidenca Turdiu, ish Fusha e Aviacionit, me siperfaqe 35 dhe 45 m2, kati i 5 me ashensor
Organizimi: ambienti i fjetjes dhe tualet (njera ka ballkon)
Ofrohen te mobiluara si ne foto, me kondicioner
280€/Muaj
300€/Muaj

 • Address Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari