1+1+Parkim per qira te Fusha e Aviacionit

 • 450€
7 Fusha Aviacionit, Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
7 Fusha Aviacionit, Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 68 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 te Fusha e Aviacionit, me siperfaqe 68 m2, kati i 11 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon
Totalisht i arreduar, me kondicioner ne te dyja dhomat
Pamje e lire
Garazh ne katin -1 i perfshire ne cmim
450€/Muaj

 • Address Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari