1+1 pr qira ne Laprake, 300 Euro

 • 300€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ne Laprake, afer Spitalit Ushtarak, disponojme per qira apartament 1+1, me siperfaqe 56 m2, kati i 3 ne nje pallat ekzistues.
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
300 Euro ne Muaj
Apartamenti eshte totalisht i kompletuar, ka kondicioner
0696750109

 • Address Rruga Pandi Dardha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari