1+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 1

 • 105.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 61 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

1+1 per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 1, me siperfaqe bruto 61.1m2 dhe sip neto 52.3m2. Ndodhet ne katin e 3.
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Mundesi shume e mire jo vetem banimi, por edhe investimi.
Aktualisht i dhene me qira
105.000€
0696750109

 • Address Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari