1+1 per qira te rezidenca Alba, 450 Euro

 • 450€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Ndre Mjeda, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Ndre Mjeda, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 te kompleksi Alba, ne rrugen Ndre Mjeda, me siperfaqe 65 m2, kati i 3 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, ballkon dhe tualet
Eshte i arreduar ne menyre bashkekohore, ka kondicioner dhe eshte i shtruar me parket
450€/Muaj
0696750109

 • Address Rruga Ndre Mjeda, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari