1+1 per qira te Kopshti Botanik, afer Xhamise

 • 350€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Botanical Garden of Tirana, Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Botanical Garden of Tirana, Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 te Kopshti Botanik, prane Xhamise, me siperfaqe 65 m2, kati perdhese.
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, korridor shperndares, ballkon dhe tualet.
Ofrohet teresisht i mobiluar si ne foto.
350€/Muaj
0696750109
 • Address Botanical Garden of Tirana, Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari