1+1 per qira te Komuna e Parisit, prane Kika 1

 • 430€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Haxhi Kika, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Haxhi Kika, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 430€

Details

 • Price: 430€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Komuna e Parisit, prane Kika 1, disponojme per qira apartament 1+1, me siperfaqe 65 m2, kati i 4 me ashensor.
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
50.000 Leke ne Muaj
Apartamenti ofrohet i mobiluar si ne foto
0696750109

 • Address Haxhi Kika, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari