1+1 per qira te Komuna e Parisit, Kika 2

 • 500€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Tish Daija, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Tish Daija, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 te Komuna e Parisit, Kika 2, me siperfaqe 50m2, kati i 8 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon
Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner
500€/Muaj (qiraja e muajit te pare, te fundit edhe 1 garanci)

 • Address Tish Daija, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari