1+1 per qira te kompleksi Arlis, farmacia 10

 • 450€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 te kompleksi Arlis, ne rrugen e Dibres, farmacia 10, me siperfaqe 70 m2, kati i 10 me ashensor
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, dhome gjumi, korridor shperndares dhe tualet.
Ofrohet teresisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, ne nje kompleks te ri.
450€/Muaj
0696750109

 • Address Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari