1+1 per qira te Kodra e Diellit, te Cok Market

 • 400€
5 Selite / Kodra e Diellit, Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 te Kodra e Diellit, afer Cok Market, me siperfaqe 70m2, kati i 4 me ashensor
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon
Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner
400€/Muaj
0696750109

 • Address Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari