1+1 per qira te ish stacioni i fundit i Tiranes se Re

 • 420€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Fadil Bodinaku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
qera
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Fadil Bodinaku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • 420€

Details

 • Price: 420€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 te Blloku i Vilave ne Selite, me siperfaqe 56m2, kati i 1 ne pallat te ri
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon
Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner dhe i shtruar me parket.
420€/Muaj
0696750109

 • Address Rruga Fadil Bodinaku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari