1+1 per qira pas Diplomat 1, 350 Euro

 • 350€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 pas hotel Diplomat 1, me siperfaqe 58 m2, kati i 5 i nje pallati ekzistues
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor shperndares dhe ballkon
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ka kondicioner inverter ne te dyja ambientet
350€/Muaj
 • Address Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari