1+1 per qira ne Zog te Zi, 370 Euro

 • 370€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Sheshi Karl Topia (Rilindja), Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Sheshi Karl Topia (Rilindja), Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 370€

Details

 • Price: 370€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 ne Zog te Zi, afer Doro City Hotel, me siperfaqe 63m2, kati i 5 ne pallat ekzistues
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, korridor, ballkon i mbyllur dhe tualet
Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner
370€/Muaj

 • Address Sheshi Karl Topia (Rilindja), Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari