1+1 per qira ne Xhamllik, 350 Euro

 • 350€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 ne Xhamllik, afer Pasticeri Lika, me siperfaqe 55 m2, kati i 2 i nje godine private
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon
Apartamenti eshte totalisht i arreduar ne menyre bashkekohore, ka kondicioner ne te dyja ambientet dhe eshte i shtruar me parket
350€/Muaj

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari