1+1 per qira ne Porcelan, 350 mije leke

 • 290€
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
qera
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 290€

Details

 • Price: 290€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Porcelan, pas UET, disponojme per qira apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i 3 ne pallat te vjeter.
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor shperndares dhe ballkon.
35.000 Leke ne Muaj
Apartamenti ofrohet i mobiluar si ne foto
0696750109

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari