1+1 per qira ne Myslym Shyr, kat vile

 • 330€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Reshit Çollaku, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Reshit Çollaku, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit, me siperfaqe 70 m2, kati i 4 i nje vile
Organizimi: Soxhorno+ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon
Ofrohet teresisht i mobiluar
38.000Leke/Muaj
0696750109

 • Address Rruga Reshit Çollaku, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari