1+1 per qira ne Don Bosko, shkolla Qazim Turdiu

 • 360€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 360€

Details

 • Price: 360€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 ne Don Bosko, afer shkolles Qazim Turdiu, me siperfaqe 65m2, kati i 2 pa ashensor
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon
Ofrohet i mobiluar si ne foto, ka kondicioner dhe eshte i shtruar me parket
360€/Muaj
0696750109

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari