1+1 per qira ne Don Bosko, afer Vizion+, 340 Euro

 • 340€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 340€

Details

 • Price: 340€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696750109

Description

Ofrojme per qira apartament 1+1 ne Don Bosko, me siperfaqe 55 m2, kati i 4 ne nje godine pa ashensor
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, ballkon dhe tualet
Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner
340€/Muaj
0696750109
 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari